90210
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Our Team

Sophia Belova

Admin | Victim/Belov

Jessica De Gouw

 

Alexandra

Admin | Victim | Caitlin Stasey 

Виктор Пчьолкин

Moderator | Belov | Theo James 

Dayana.

Moderator | Criminal | Megan Fox 

Latest topics
» Спамче..Давайте, спамете на воля ;ДД
Плажът      - Page 2 EmptyВто Авг 18, 2015 8:36 pm by Рок Хауърд

» Търся си половинка
Плажът      - Page 2 EmptyНед Мар 09, 2014 7:03 pm by Annie Wilson

» В клуба на три пресечки от кампуса преди седмица
Плажът      - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 1:16 pm by Рок Хауърд

» Миранда Кер смени Орландо Блум с Леонардо Ди Каприо!
Плажът      - Page 2 EmptyСъб Ное 23, 2013 3:10 pm by Erin Silver

» Рекламирайте вашите форуми, блогове и сайтове
Плажът      - Page 2 EmptyЧет Ное 07, 2013 10:12 pm by Naomi Clark

» Познайте какъв е цвета на косата на следващия
Плажът      - Page 2 EmptyПон Окт 21, 2013 3:40 pm by Шелби Брайт

» Готови герои
Плажът      - Page 2 EmptyСъб Окт 19, 2013 7:06 pm by Naomi Clark

» Търся си другарче за гиф рп
Плажът      - Page 2 EmptyЧет Окт 17, 2013 11:47 am by Шелби Брайт

» ... ♥ Парка ♥ ...
Плажът      - Page 2 EmptyВто Окт 15, 2013 1:09 pm by Шелби Брайт

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 52 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 52 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 54, на Чет Сеп 19, 2024 10:25 pm

Плажът

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Плажът      - Page 2 Empty Плажът

Писане by Mell. Чет Авг 29, 2013 11:22 pm

First topic message reminder :

Беше причевер, точно бе започнало да се смрачава. Това беше любимото време на Мелани през цялото денонощие, може би защото и времето беше особено приятно, започваше да става по-прохладно. Русокоската се разхождаше по плажа, без никаква цел и посока, просто се радваше на приятната вечер. Почти нямаше хора по ова време, освен една група момчета, които играеха волейбол. Докато минаваше покрай тях, волейболната топка тупна пред краката и се наведе да я вземе, за да им я даде. Е, не беше от най-точните, затова тръгна към тях, но те просто й подвикнаха просто да я хвърли. Опитът й беше овенчан с провал, заради който й идеше да потъне вдън земя.. или в случая в пясъка. Не само, че не я бе хвърлила като хората, ами оцели някакъв непознат. Защо по дяволите нямаше палмичка, зад която да може да се скрие?
Но не, Мел не беше от хората, които щяха да се покрият или да избягат без да кажат поне едно извинявай. Щеше геройски да бере срам, докато се извиняваше на непознатия, вместо да се изниже по възможно най-бързия начин, преди да я е видял.
-Съжалявам - провикна се тя и изтича до него.
-Съжалявам, аз.. наистина. Амии, не съм от най-точните, както вече забеляза.. или по-скоро усети и.. ами да, извинявам се отново.
Мелани говореше бързо и леко притеснено, толкова бързо, че би било цяло чудо, ако непознатият бе успял да чуе и да разбере всяка една дума от изречението й. Но тя просто искаше да се измъкне по-бързо от неловката ситуация, в която се намираше и гледаше да издекламира колкото се може по-бързо извинението си, че да може да се махне възможно по-скоро, вместо да се срамува отнепохватността си.
-Заболя ли? - попита след малко, вече с нормална срокост на говорене.
Mell.
Mell.

Брой мнения : 29
Join date : 29.08.2013

Върнете се в началото Go down


Плажът      - Page 2 Empty Re: Плажът

Писане by John Parker Пон Сеп 23, 2013 4:28 pm

Мел все още беше сгушена в мен като бебе. Харасваше ми да седим така. Въпреки, че беше доста студено и трябваше да я накарам да излезнем, защото можеше да и стане нещо в студената вода. Тъкмо когато реших да изкарам от водата тя погледва към мен и ми каза:
--Всички момичета ли така лесно се потдават на чара ти, или аз съм по-лесна от жертва?
Докато чакаше отговора ми беше впила поглед в моя. Все едно я бях хипнотизирал. Не знам какво толкова е видяла в мен.
- Еми.. какво да ти кажа.. I'm just awesome. - казах аз и се засмях.
Не бих отрекъл, че тя също ми привлече вниманието. Може би е защото тя беше първата, която допусках до себе си след злополучната "връзка" наречена брак. Не знаехкакво ме беше накарало да я допусна до себе си толкова бързо, но знаех едно. Ако не исках да я убия, трябваше да я изкарам от водата. Взех я внимателно на ръце и излезнахме от водата. Не отидох на скалите, ами директно на плажа, защото скалите бяха почти същата тампература като водата.
John Parker
John Parker

Брой мнения : 52
Join date : 11.08.2013
Age : 40
Местожителство : California
Job/hobbies : Реставриране на коли

Върнете се в началото Go down

Плажът      - Page 2 Empty Re: Плажът

Писане by Mell. Пон Сеп 23, 2013 5:49 pm

Мелани се засмя на думите на Джон и го погледна.
-Ако е вярно, че скромността краси човека, се питам как си толкова хубав, при положение, че изобщо не си скромен. - каза русокоската на шега и се усмихна.
Имаше много хора, които бяха дразнещо сигурни в себе си и обичаха да сесебеизтъкват без значение дали самочувствието им изобщо има някакво покритие, но в случая на Джон не беше така, или поне Мел не прие думите му като някакво чак такова хвалене.
Съвсем скоро русокоската отново се озова вдигната във въздуха от Джон, който тръгна към брега и след малко се озоваха на плажа. Когато я пусна да си стъпи на краката, Мел седна на пясъка и се загледа към морето. Чак сега забелязваше колко беше бурно след като слънцето бе залязло и се беше появил един леко хладен, дразнещ кожата ветрец. Спусна се назад и легна на пясъка, русата й коса се разпиля около лицето й, подхваната от палавия вятър.
-Сигурен ли си, че нямаш някакви други планове, които аз провалям в момента? - попита го Мелани, искаше да е убедена, че не е провалила някой негов ангажимент.
Mell.
Mell.

Брой мнения : 29
Join date : 29.08.2013

Върнете се в началото Go down

Плажът      - Page 2 Empty Re: Плажът

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите