90210
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Our Team

Sophia Belova

Admin | Victim/Belov

Jessica De Gouw

 

Alexandra

Admin | Victim | Caitlin Stasey 

Виктор Пчьолкин

Moderator | Belov | Theo James 

Dayana.

Moderator | Criminal | Megan Fox 

Latest topics
» Спамче..Давайте, спамете на воля ;ДД
Уличката към дома/апартамента на Шелби EmptyВто Авг 18, 2015 8:36 pm by Рок Хауърд

» Търся си половинка
Уличката към дома/апартамента на Шелби EmptyНед Мар 09, 2014 7:03 pm by Annie Wilson

» В клуба на три пресечки от кампуса преди седмица
Уличката към дома/апартамента на Шелби EmptyЧет Дек 19, 2013 1:16 pm by Рок Хауърд

» Миранда Кер смени Орландо Блум с Леонардо Ди Каприо!
Уличката към дома/апартамента на Шелби EmptyСъб Ное 23, 2013 3:10 pm by Erin Silver

» Рекламирайте вашите форуми, блогове и сайтове
Уличката към дома/апартамента на Шелби EmptyЧет Ное 07, 2013 10:12 pm by Naomi Clark

» Познайте какъв е цвета на косата на следващия
Уличката към дома/апартамента на Шелби EmptyПон Окт 21, 2013 3:40 pm by Шелби Брайт

» Готови герои
Уличката към дома/апартамента на Шелби EmptyСъб Окт 19, 2013 7:06 pm by Naomi Clark

» Търся си другарче за гиф рп
Уличката към дома/апартамента на Шелби EmptyЧет Окт 17, 2013 11:47 am by Шелби Брайт

» ... ♥ Парка ♥ ...
Уличката към дома/апартамента на Шелби EmptyВто Окт 15, 2013 1:09 pm by Шелби Брайт

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 52 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 52 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 54, на Чет Сеп 19, 2024 10:25 pm

Уличката към дома/апартамента на Шелби

2 posters

Go down

Уличката към дома/апартамента на Шелби Empty Уличката към дома/апартамента на Шелби

Писане by Шелби Брайт Пон Сеп 23, 2013 6:33 pm

Вървях из тъмната уличка на път към вкъщи. Беше студено и щеше да завали. Да се разхождаш сам през нощта из улички като тези не беше особено добър вариант, защото се намираха всякакви извратеняци, пияници и наркомани, но всички спадаха към една обща категория. Бързах, за да се прибера и да се отпусна с топъл душ.
Гледах в краката си, за да не се спъна, но това беше една от грешките, защото се блъснах в някого и паднах. Изругах наум и повдигнах глава, за да видя човекът в който се бях блъснала. Беше някакво момче, но лицето му не се виждаше, защото нямаше никаква светлина, дори и луната се бе скрила зад облаците. Ако беше от извратеняците щеше да свърши зле за мен и предполагам добре за него, затова се изправих и заех отбранителна поза.Момчето се засмя на реакцията ми, а аз повдигнах едната си вежда в знак, че не разбирам какво му е толкова смешно.
Шелби Брайт
Шелби Брайт

Брой мнения : 97
Join date : 23.09.2013

http://skyrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Уличката към дома/апартамента на Шелби Empty Re: Уличката към дома/апартамента на Шелби

Писане by Evan Chambers Пон Сеп 23, 2013 6:59 pm

Евън вървеше безпосочно из малките тъмни илички на града. Обичаше шумните места, но пък това не го караше да се отказва и от малко уединение. Всеки човек имаше нужда от уединение.
Евън бе пъхнал ръце в джобевете на суитчера си, слушалките на телефона му бяха в ушите му. В главата му се въртеше всякъквъ неща. Чудеше се къде да прекара остатъка от ноща. Дали да отидеше на бар или не. Хмм.това може би щеше да бъде въпрос който ще реши внезапно. Мъслите му бяха прекратени когатя някой се блъсна в него. Вдигна моментално глава и видя пред себе си красиво момиче на земята. Нямаше време дори да и подаде ръка, защото момичето веднага се бе изправило и го погледна доста странно. Засмя се на реакцията й, показвайки наяве красивата си бяла усмивка.
-Мисля че е добре да си малко по внимателна.-посъветва я с шегувите нотка в гласа си. Истината беше че и той имаше толкова вина колкото и тя но все пак не можеше да го признае.
-Защо ме гледаш така? Все още не ям хора.-пошегува се опитвайки се да разкара сериозната физиономия от лицето на момичето.
Evan Chambers
Evan Chambers

Брой мнения : 44
Join date : 23.09.2013
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Уличката към дома/апартамента на Шелби Empty Re: Уличката към дома/апартамента на Шелби

Писане by Шелби Брайт Вто Сеп 24, 2013 1:10 pm

Аз ли трябваше да съм по-внимателна? Той се шегуваше с мен. Никой не можеше да ми говори така и не бях виновна аз, че той не гледа къде ходи. Свих юмруци и го погледнах кръвнишки. Не ми стигаше това, че имах ужасен ден ами сега и този ми се спречка.
- Не съм ти виновна, че не гледаш къде ходиш докато явно спиш.- процедих през зъби и се оправих.- Не съм ти от онези момичета, които можеш да наплашиш или да обвиниш без никаква причина, защото няма да си стоя като някоя идиотка и да мълча.
Извадих телефона си от джоба на черните си панталони и прегледах за повреди, защото да седнеш върху телефона си на тази улица беше огромна грешка и печал за телефона и притежателите му.
Шелби Брайт
Шелби Брайт

Брой мнения : 97
Join date : 23.09.2013

http://skyrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Уличката към дома/апартамента на Шелби Empty Re: Уличката към дома/апартамента на Шелби

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите