90210
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Our Team

Sophia Belova

Admin | Victim/Belov

Jessica De Gouw

 

Alexandra

Admin | Victim | Caitlin Stasey 

Виктор Пчьолкин

Moderator | Belov | Theo James 

Dayana.

Moderator | Criminal | Megan Fox 

Latest topics
» Спамче..Давайте, спамете на воля ;ДД
Роузи Хънтингтън-Уайтли пренаписа историята за грозното патенце EmptyВто Авг 18, 2015 8:36 pm by Рок Хауърд

» Търся си половинка
Роузи Хънтингтън-Уайтли пренаписа историята за грозното патенце EmptyНед Мар 09, 2014 7:03 pm by Annie Wilson

» В клуба на три пресечки от кампуса преди седмица
Роузи Хънтингтън-Уайтли пренаписа историята за грозното патенце EmptyЧет Дек 19, 2013 1:16 pm by Рок Хауърд

» Миранда Кер смени Орландо Блум с Леонардо Ди Каприо!
Роузи Хънтингтън-Уайтли пренаписа историята за грозното патенце EmptyСъб Ное 23, 2013 3:10 pm by Erin Silver

» Рекламирайте вашите форуми, блогове и сайтове
Роузи Хънтингтън-Уайтли пренаписа историята за грозното патенце EmptyЧет Ное 07, 2013 10:12 pm by Naomi Clark

» Познайте какъв е цвета на косата на следващия
Роузи Хънтингтън-Уайтли пренаписа историята за грозното патенце EmptyПон Окт 21, 2013 3:40 pm by Шелби Брайт

» Готови герои
Роузи Хънтингтън-Уайтли пренаписа историята за грозното патенце EmptyСъб Окт 19, 2013 7:06 pm by Naomi Clark

» Търся си другарче за гиф рп
Роузи Хънтингтън-Уайтли пренаписа историята за грозното патенце EmptyЧет Окт 17, 2013 11:47 am by Шелби Брайт

» ... ♥ Парка ♥ ...
Роузи Хънтингтън-Уайтли пренаписа историята за грозното патенце EmptyВто Окт 15, 2013 1:09 pm by Шелби Брайт

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 49 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 49 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 52, на Чет Сеп 19, 2024 9:59 pm

Роузи Хънтингтън-Уайтли пренаписа историята за грозното патенце

Go down

Роузи Хънтингтън-Уайтли пренаписа историята за грозното патенце Empty Роузи Хънтингтън-Уайтли пренаписа историята за грозното патенце

Писане by Annie Wilson Сря Авг 28, 2013 7:16 pm



Роузи Хънтингтън-Уайтли пренаписа историята за грозното патенце Tumblr_mj32ffXUHU1qjv7iko1_r1_500

Британската актриса и модел Роузи Хънтингтън-Уайтли е поредната знаменитост, която призна, че в тийнейджърските си години всъщност не е била особено красива.

24-годишната звезда, която през май месец 2011 оглави класацията на британското издание на сп. “Maxim” на най-сексапилните жени на света, сподели в свое скорошно интервю, че в училище никога не се е радвала на особено голям интерес от страна на момчетата и често е ставала мишена за подигравки.

„Може да се каже, че бях като Грозната Бети, когато бях на 15. Носех маратонки, косата ми вечно беше сплетена на плитки, имах скоби на зъбите, веждите ми бяха прекалено оскубани и носех един тон грим”, разкри Уайтли.
Annie Wilson
Annie Wilson
Admin

Брой мнения : 1079
Join date : 05.08.2013
Age : 32
Местожителство : California
Job/hobbies : Book author

https://90210rpg-forum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите