90210
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Our Team

Sophia Belova

Admin | Victim/Belov

Jessica De Gouw

 

Alexandra

Admin | Victim | Caitlin Stasey 

Виктор Пчьолкин

Moderator | Belov | Theo James 

Dayana.

Moderator | Criminal | Megan Fox 

Latest topics
» Спамче..Давайте, спамете на воля ;ДД
Pain Mansion EmptyВто Авг 18, 2015 8:36 pm by Рок Хауърд

» Търся си половинка
Pain Mansion EmptyНед Мар 09, 2014 7:03 pm by Annie Wilson

» В клуба на три пресечки от кампуса преди седмица
Pain Mansion EmptyЧет Дек 19, 2013 1:16 pm by Рок Хауърд

» Миранда Кер смени Орландо Блум с Леонардо Ди Каприо!
Pain Mansion EmptyСъб Ное 23, 2013 3:10 pm by Erin Silver

» Рекламирайте вашите форуми, блогове и сайтове
Pain Mansion EmptyЧет Ное 07, 2013 10:12 pm by Naomi Clark

» Познайте какъв е цвета на косата на следващия
Pain Mansion EmptyПон Окт 21, 2013 3:40 pm by Шелби Брайт

» Готови герои
Pain Mansion EmptyСъб Окт 19, 2013 7:06 pm by Naomi Clark

» Търся си другарче за гиф рп
Pain Mansion EmptyЧет Окт 17, 2013 11:47 am by Шелби Брайт

» ... ♥ Парка ♥ ...
Pain Mansion EmptyВто Окт 15, 2013 1:09 pm by Шелби Брайт

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 21 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 21 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 57, на Чет Сеп 19, 2024 10:42 pm

Pain Mansion

2 posters

Go down

Pain Mansion Empty Pain Mansion

Писане by Christopher Pain Вто Авг 27, 2013 9:10 pm

Pain Mansion Tumblr_mi2stp6YPP1rt46h2o1_500
Christopher Pain
Christopher Pain

Брой мнения : 78
Join date : 27.08.2013

Върнете се в началото Go down

Pain Mansion Empty Re: Pain Mansion

Писане by Christopher Pain Вто Авг 27, 2013 9:10 pm

Това, което получи беше бавно отваряне на скърцащата порта, а щом икономката, която беше възрастна жена с червена къдрава коса, я погледна каза:
-Заповядайте влезте. Вторият етаж е празен и господаря ви очаква! - след тези думи вратата след Кларк беше затворена и възрастната жена се оттегли. Пред нея стоеше огромното стълбище на имението и видя само една сянка, която се подаде. След секунда се чуха стъпките, който слизаха по стъпалата и тя видя своят адвокат в друга светлина. Облечен със спортни дрехи и тениска, която беше по-прилепнала и от ризата той стоеше и я гледаше отгоре. Преглътна тежко и каза:
-Извини ме.. просто не съм свикнал да имам гости и може да е малко разхвърляно! Заповядай в.. дома ми.. кабинета ми.. или както искаш го наречи.. - щом момичето изкачи стълбите тя видя огромна стая, която служеше за кабинет, а вътре.. много документи. И на средата на бюрото купичка с овесени ядки. Крис премина покрай нея и й каза:
-Извинявай.. просто обичам да хапвам докато чета..
Christopher Pain
Christopher Pain

Брой мнения : 78
Join date : 27.08.2013

Върнете се в началото Go down

Pain Mansion Empty Re: Pain Mansion

Писане by Naomi Clark Вто Авг 27, 2013 9:49 pm

Наоми се усмихна на икономката и прекрачи прага. Не беше нужно да обяснява. Явно вече я очакваха. За нейна радост Пейн беше изпълнил изискванията й за пълна дискретност и жената почти веднага се оттегли. Погледа на Кларк се спусна изучавайки наоколо. Вътрешността на имението беше дори по-зашеметяваща от външността му. Високите тавани и огромното стълбище говореха за класически стил, а всичко наоколо беше обзаведено с вкус.
Преди да успее да направи каквото и да било по стълбите слезе собственика. Блондинката веднага забеляза, че това вече не е сериозния адвокат от кантората, което я устройваше перфектно. Така щеше да може да се отпусне повече и да говори свободно.
- Чудесен дом- усмихна се чаровно Кларк на домакина качвайки се спокойно по стълбите. На втория етаж я очакваше още една изненада- офисът на адвоката. Беше наистина огромна стая, а бюрото в средата беше отрупано с документи. Цялото това наличие на книги противоречеше на ежедневното облекло на собственика. Наоми мислено отбеляза, че при други обстоятелства никога не би повярвала, че именно този млад мъж е толкова известния адвокат Пейн.
- Не се притеснявай. И аз понякога обичам да похапвам по време на работа - Русокоска се настани на едно от креслата, без да почака втора покана. Преминаването от вие на ти беше внезапно, но така повече допадаше на Наоми. Не беше свикнала да се държи официално с някого. Тя беше непринуден и спонтанен човек и обичаше да общува свободно с хората, а не според някои граници или норми наложени бог знае от кого.
- Надявам се да си успял да прегледаш документите, които ти дадох.- На Наоми й беше приятно да си бъбрят на странични теми, но тя не трябваше да забравя за какво все пак беше дошла тук, затова се опита да се съсредоточи върху належащите проблеми.
Naomi Clark
Naomi Clark
Admin

Брой мнения : 565
Join date : 05.08.2013
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Pain Mansion Empty Re: Pain Mansion

Писане by Christopher Pain Вто Авг 27, 2013 10:08 pm

Явно тук тя се чувстваше по-спокойна. Кристофър се настани на мястото си и потупа папката с документите й:
-Прегледах ги набързо и забелязах, че вече имаш доста косвени доказателства, така че делото ще е лесно, но ми трябват показанията ти на запис за това ще те снимаме, като те оставим анонимно лице и няма да се виждаш.. Ще се чува само глас и някаква фигура - след тези думи той взе купичката си и плъзна лъжицата в с ръка, като събра мляко и купчинка с овесени ядки. Отвори уста и пое това, което си беше събрал. Започна да дъвче и преглеждаше една от страниците:
-Та.. искам да ми разкажеш всичко подробно. - след като вдигна поглед и срещна този на момичето поклати глава и каза:
-Така де.. искам да го чуя от теб, а не да го виждам на хартия. - започна да се храни спокойно, докато чакаше обяснението й, но както всеки работещ и той имаше лоши дни и щом една от лъжиците, които беше загребал се изля върху тениската му той остави купичката на бюрото. Изправи се и с пръсти премина по петното. Изцъка и каза:
-Не спирай! - след това ръцете му се плъзнаха по тениската и след секунда пред нея той стоеше полу гол. Преглътна и огледа тениската си. Захвърли я настрани и тръгна към стаята си, като се спря:
-Така де.. ще те изчакам да свършиш историята и след това ще се облека! - застана изправен пред бюрото. Скръсти ръце пред гърдите си, като мускулите му изпъкнаха и зачака да чуе цялата история.
Christopher Pain
Christopher Pain

Брой мнения : 78
Join date : 27.08.2013

Върнете се в началото Go down

Pain Mansion Empty Re: Pain Mansion

Писане by Naomi Clark Сря Авг 28, 2013 9:17 pm

Наоми болезнено преглътна. Не й беше лесно да говори на тази тема, но адвоката искаше да чуе цялата история. Толкова дълго време я беше крила дълбоко в себе си, опитвайки се да забрави, а сега трябваше да си припомни всяка една подробност. Беше й трудно, когато трябваше да разкаже на момичетата, а още по трудно щеше да й бъде да сподели всичко на някой непознат, макар и това да беше адвоката й.
Кларк с усилие преглътна и започна разказа си:
- Всичко се случи преди 5 години. Имахме празненство в гимназията, а аз бях организатор и трябваше да остана до последно...И бях останала сама с него..И той се възползва от този факт- русокоска с усилие изричаше думите. Толкова много време беше минало от тогава, но все още помнеше всичко все едно беше вчера. Никога нямаше да забрави неговите думи "Кой ще ти повярва, ако се оплачеш".
Блондинката се опитваше да намери думи, с които да предаде най-добре станалото, но не й беше лесно. В следващия момент, Пейн се окапа и реши да свали блузата си, което беше доста разсейващо за госпожица Кларк. Колко и да й беше трудно тя отклони поглед от добре сложеното тяло на Крис и се опита да се съсредоточи, но не й се получаваше. Тогава се прокашля леко и каза:
- Извинявай, може ли чаша вода, преди да продължим.
Naomi Clark
Naomi Clark
Admin

Брой мнения : 565
Join date : 05.08.2013
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Pain Mansion Empty Re: Pain Mansion

Писане by Christopher Pain Пет Авг 30, 2013 6:49 am

Кристиян я погледна и каза:
-Да.. разбира се.. - изтича извън кабинета и след това се върна не само с бутилка студена минерална вода, но и студен чай, сок от кайсия и сок от праскова. Остави ги на бюрото и каза:
-Явно си изживяла нещо много тежко. Нежно и красиво момиче като теб.. - ръцете му преминаха по раменете й и нежно ги погалиха, а след това пръстите му се впиха в тях. Започна да я масажира нежно и продължи да говори:
-Напрегната си! Това не ми харесва... трябва да се отпуснеш - продължи да я масажира и когато усети леко изтръпване на удоволствие от нея той завъртя стола й така, че да е лице в лице с него и й каза:
-Вярвам ти! Аз ти вярвам и ще ти помогна да тикнем този негодник зад решетките! - след тези думи се изправи и не осъзнаваше, че тя може да се наслади на полуголото му тяло от доста близко:
-Е? А.. какво искаш за пиене? - и зачака отговора й, докато наблюдаваше как очите й го изпиват и явно в момента тя вече не изпитваше жажда..
Christopher Pain
Christopher Pain

Брой мнения : 78
Join date : 27.08.2013

Върнете се в началото Go down

Pain Mansion Empty Re: Pain Mansion

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите