90210
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Our Team

Sophia Belova

Admin | Victim/Belov

Jessica De Gouw

 

Alexandra

Admin | Victim | Caitlin Stasey 

Виктор Пчьолкин

Moderator | Belov | Theo James 

Dayana.

Moderator | Criminal | Megan Fox 

Latest topics
» Спамче..Давайте, спамете на воля ;ДД
Freya Tipton; EmptyВто Авг 18, 2015 8:36 pm by Рок Хауърд

» Търся си половинка
Freya Tipton; EmptyНед Мар 09, 2014 7:03 pm by Annie Wilson

» В клуба на три пресечки от кампуса преди седмица
Freya Tipton; EmptyЧет Дек 19, 2013 1:16 pm by Рок Хауърд

» Миранда Кер смени Орландо Блум с Леонардо Ди Каприо!
Freya Tipton; EmptyСъб Ное 23, 2013 3:10 pm by Erin Silver

» Рекламирайте вашите форуми, блогове и сайтове
Freya Tipton; EmptyЧет Ное 07, 2013 10:12 pm by Naomi Clark

» Познайте какъв е цвета на косата на следващия
Freya Tipton; EmptyПон Окт 21, 2013 3:40 pm by Шелби Брайт

» Готови герои
Freya Tipton; EmptyСъб Окт 19, 2013 7:06 pm by Naomi Clark

» Търся си другарче за гиф рп
Freya Tipton; EmptyЧет Окт 17, 2013 11:47 am by Шелби Брайт

» ... ♥ Парка ♥ ...
Freya Tipton; EmptyВто Окт 15, 2013 1:09 pm by Шелби Брайт

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 21 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 21 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Чет Юни 30, 2022 12:37 am

Freya Tipton;

2 posters

Go down

Freya Tipton; Empty Freya Tipton;

Писане by Freya. Сря Авг 14, 2013 9:49 pm

Freya Tipton; Tumblr_m55gjdp4XX1qdsqclo1_500
Фрея Боулин-Типтън | 21 | средни доходи | leighton meester
Имате ли мечти? Разбира се, че имате. Всеки има мечти. Колело или новата кукла Барби, докато сме малки. Постепенно започваме да искаме новите модели телефони, скъпите дрехи, гаджето на най-добрите приятели,... Всички те ми се струват някак наивно.
Но коя съм аз, че да кажа каква си? Аз нямам мечти.

Смъртта не ме плашеше. Рано или късно идваше момент, в който някой си отива. Когато бях малка, се страхувах от нея. Не исках да идва онзи ден, в който ще бъда на годините на родителите си, а те ще очакват своя край. Страхувах се дори да изгубя баба си, макар жената неведнъж да бе доказала, че е доста жилава старица. Въпреки своите седемсет и девет години, тя продължаваше да поема смени в градската библиотека и да бере праскови, които продаваше на малкия супермаркет. Тя ме научи да приемам смъртта. Нищо не бе вечно в живота. Както можех да приема загубено портмоне или лична карта, ключове или телефон, така можех да приема и нечия смърт. Тя не се страхуваше. Знаеше, че си има една дата, която е заделена за нея. Мога единствено да благодаря на всичките вариации на Бога по света, че този ден все още не е настъпил. Разбирате ли, без нея аз нямаше да съм тук. Нямаше да обмислям постъпване в колеж, нито да търся работа или квартира. Вероятно щях да съм мъртва или приета в клиника. Не знам... Знам единствено, че стигнах дъното и чувството да си там не е приятно.
Аз имах мечта. Обаче тя включваше още някой. Човек, който осмисляше най-малките детайли. Звуча като влюбена глупачка, нали? Такава бях. Не го крия. Наивница...
Вярвах в приказките, макар да бях твърде голяма вече. Вярваха в победата на доброто над злото. Прекарвах времето си в нечия компания и отдавах нужното старание на малките неща. Първата любов никога не се забравя. Затова и няма да забравя кехлибарените ириси, които никога не лъжеха и винаги предразполагаха. Както и косата с цвят на пясък през лятото и кестен през зимата – ту изсветляваше, ту потъмняваше. Карамелена кожа и фигура, която можеше да предостави закрила и сигурност. Вероятно ви интересува и името на този господин, излязъл като от филмите и списанията. Казваше се Томас. Разбира се, имаше своите недостатъци. Злоупотребяваше с алкохола и наркотиците, имаше навика да пали цигара поне три пъти на ден и този аромат на тютюн винаги се всмукваше в косата ми, но въпреки това го обичах. За да е стабилна една връзка, се изискваха компромиси, а аз бях склонна на много такива. Прощавах, когато не бе на кеф и под влиянието на алкохол, та ми посягаше. Не беше агресивен. Не и освен ако не му липсваше дневната доза хероин. Но колкото и жесток да бе тогава, обикновено ме удряше само веднъж или ме избутваше от пътя си и при загубата на равновесие си нанасях някоя синина. Не казвах на никого, защото щяха да ни разделят. Разбирате ли, Томас не бе лош човек, просто вечно не можеше да намери пътя в живота си.
Преди година и половина го намерих в безсъзнание в банята. Отведоха го в критическо състояние и половин час по-късно умря. Свръхдоза. А имахме бъдеще... Спестяваше от ремонта на коли и мотори. Работех като помощник в заведение за сандвичи в мола, за да помогна със спестяванията. Обеща ми, че ще се оженим. Обеща ми...

♠ Бори се със зависимост от хероин.
♠ Имам известен проблем с алкохола.
♠ Развива пристраственост към успокоителни и преспивателни.
♠ Работи като сервитьорка, но имам план да кандидатства за секретарка.
♠ Мечтае за кариера в пресата.
♠ Намира утеха в живота с петмесечния лабрадор Флоки.
♠ Не вярва в любовта.

Freya.

Брой мнения : 3
Join date : 14.08.2013

Върнете се в началото Go down

Freya Tipton; Empty Re: Freya Tipton;

Писане by Annie Wilson Сря Авг 14, 2013 9:53 pm

Одобрена си. Добре дошла Smile
Annie Wilson
Annie Wilson
Admin

Брой мнения : 1079
Join date : 05.08.2013
Age : 32
Местожителство : California
Job/hobbies : Book author

https://90210rpg-forum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите